پترو صنعت آنارام
لاله زار- ساختمان بوشهری-طبقه دوم- پ 66
قیمت پروژکتور ضد انفجار

پروژکتور ضدانفجار LED

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پروژکتور ضد انفجار LED ،امروزه پروژکتور ضد انفجار LED جایگزین هالوژن ها و نور افکن های متال کوچک می باشد که می تواند فضای بزرگی را با کمترین میزان انرژی و ایجاد گرما با جلوه بسیار زیبا روشن کند. این پروژکتور ویژگی هایی مثل عمر زیاد ،قیمت مناسب، قابل اطمینان  بودن و کاهش هزینه تعمیر و نگهداری را دارا می باشد.

همانطور که از نامش پیداست این پروژکتور ضد انفجار می باشد و درمکان هایی که مستعد انفجار و آتش سوزی هستند بسیار کاربرد دارد.

 

پروژکتور ضد انفجار LED چیست؟

پروژکتور های ال ای دی به دلیل جدید بودن، برتری داشتن نسبت به پروژکتور های متال هالید، جیوه و بخار سدیم جایگزین آن ها شده است. این نوع پروژکتورها دراستادیوم های ورزشی، ساختمان های بزرگ، کارخانه ها، انبارها، بیلبوردهای تبلیغاتی، سن تئاتر یا استیج اجرای کنسرت کاربرد های زیادی دارند. کاربرد دیگر این پروژکتور ها در زیبا سازی شهر است یعنی درنور پردازی های فروشگاه ها حتی مغازه های کوچک هم قابل استفاده هستند. 

 

مزایای پروژکتورهای ضد انفجار LED

1.مهم ترین مزیت پروژکتورهای ضد انفجار LED عمر لامپ آن ها می باشد.این پروژکتور های LED چند برابر بیشتر از سایر پروژکتورهای دیگر عمر می کنند. بسیاری از پروژکتورهای LED می توانند تا ساعت ها  یا بیشتر کار کنند. از آنجایی که عمر لامپ های ال ای دی به اندازه خود پروژکتور است، در نتیجه لازم نیست که در مورد خرید لامپ های جدید نگرانی داشته باشید.

 

2.از آنجایی که پروژکتور های ضد انفجار  LED کوچک هستند و در دماهای بسیار پایین تر استفاده می شوند ، بنابراین پروژکتورهای ضد انفجار LED  معمولا کوچک، سبک وقابل حمل هستند.

3.نیازی نیست که برای خنک شدن دستگاه آن را خاموش کنید. باید بگوییم که پروژکتورهای ضد انفجار LED خیلی کمتر صدا می دهند تا پروژکتورهایی که از لامپ های عادی استفاده می کنند. 

4. با بهره مندی و کمک این نوع تکنولوژی، اتصال به اینترنت بیسیم جهت انتقال تصاویر از رایانه و یا تلفن همراه در عرض چند ثانیه امکان پذیر می باشد.

5.از نکات مثبتی که در پروژکتورهای ضد انفجار LED می‌توان مشاهده کرد، از دست ندادن کیفیت رنگ‌ها و درخشندگی آن‌هاست چرا که در ویدیو پروژکتورهای معمولی ، بعد از مدتی دستگاه کیفیت رنگ‌ها و درخشندگی خود را از دست می‌دهند؛ مسئله ای که در فناوری لیزر و ال ای دی حل شده است. 

 

ویژگی های پروژکتور ضد انفجار  LED:

 

1.دارای تاییدیه از ATEX برای مقابله با گازها ، مواد منفجره و گرد و غبار موجود در هوا می باشد. 

 

2.دارای قدرت بالای پرتو سفید  LED  به همراه سیل نور حاشیه سطح پایین تر می باشد. 

 

3. این نوع پروژکتور دارای منبع نور  LED است که هیچگونه نیازی  به جایگزینی لامپ ندارد.

 

4. در پروژکتور های ضد انفجار قدرت نگهداری شارژ به مدت زمان طولانی وجود دارد یعنی  12 ساعت برای قدرت کامل و 24 ساعت برای نیمی از قدرت دستگاه شارژ دارد. 

 

5.پروژکتور های ضد انفجار دارای سر قفل محور هستند. 

 

کارایی پروژکتورهای ضد انفجارLED  

*در مکان های صنعتی ،کارخانجات، شرکت های نفت و... کاربرد دارد.

*با کمک این پروژکتور های ضد انفجار  LEDاجرای نورپردازی های حرفه ای آبنماها ، نمایشگاه ها ، فروشگاه ها و بعضی از بوتیک ها انجام می شود.

*پروژکتورهای ضد انفجار مناسب برای مخازن گاز و نفت است. پروژکتورهای ضد انفجار در پالایشگاه ها و معادن زغال سنگ نیز کاربرد دارد. از دیگر مصارف پروژکتورهای ضد انفجار می توان به سکوهای حفاری، شناور در پایانه های نفتی اشاره کرد.

*از پروژکتورهای ضد انفجار برای جایگزین کردن پمپ بنزین و ایستگاه ها ی سی ان جی و گاز مایع نیز استفاده می شود.

*پروژکتورهای ضد انفجار در منابع دکل سازی کاربرد و مصرف دارند.

*پروژکتور های ضد انفجارLED وزن کمترو مصرف برق کمتری نسبت به پرژکتور های معمولی ضدانفجار دارند. 

*قابلیت نصب عمودی و یا افقی را دارند و در برابرهر گونه لرزش مقاوم هستند.

*قابلیت اتصال چند پرژکتور به یکدیگر جهت نوردهی بیشتر وجود دارد.

*هزینه پایینی در نصب و راه اندازی و بهره برداری و نگهداری دارند.

 

سخن پایانی

 البته باید ذکر کرد که این نوع از پروژکتور ضد انفجار LED بیشتر از همه در صنایع نفت ،گازو پتروشیمی کاربرد دارد. مدل پروژکتور ضد انفجار LED جایگزین مناسبی برای پروژکتور های ضد انفجاربخار سدیم و  بخار جیوه است که  در مدل های اضطراری و معمولی با بدنه آلومینیومی مخصوص مناطق با رطوبت بالا و مناطق دریایی طراحی شده است. 

 

logo.png
آدس : تهران، لاله زار، خیابان لاله زار جنوبی ساختمان بوشهری، طبقه ی دوم ، لاین وسط ، پلاک 66
شماره های تماس:
021-33986672
 021-36057432

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئو سئو هاما

Search