پترو صنعت آنارام
لاله زار- ساختمان بوشهری-طبقه دوم- پ 66

لوله ساوه

شرکت کارخانجات ساوه یکی از قدیمی ترین کارخانجات زیر مجموعه گروه صنعتی صفا است که در سال ۱۳۶۴ با هدف تولید انواع لوله تاسیس و بهره برداری گردید.
مدیریت این شرکت در جهت استراتژی توسعه بازار و افزایش تنوع محصولات و نفوذ به بازارهای خارجی، برنامه ریزی دقیق خود را جهت سرمایه گذاری با هدف ارتقاء کیفی و کمی محصولات آغاز نمود و هم اکنون ظرفیت این کارخانه به ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تن لوله و انواع مقاطع فولادی در سایزهای گوناگون رسیده است.
روش تولید محصولات این کارخانه جوش مقاومتی ERW از نوع القایی فرکانس بالا و با استفاده از نوارهای گرم نورد شده و سرد نورد شده به روش شکل گیری Cold Forming می باشد. محصولات از قطر ۱۰ میلیمتر تا ۶۰۹٫۶ میلیمتر (از پیرامون ۳۱ میلیمتر تا ۱۹۱۵ میلیمتر) با قابلیت پلیسه برداری داخل از پیرامون ۸۸ میلیمتر به بالا تولید و عرضه می گردد.
لوله گالوانیزه سبک
لوله گالوانیزه سبک
لوله گالوانیزه سبک

لوله فولادی برق گالوانیزه گرم ساوه

لوله فولادی برق گالوانیزه گرم ساوه برای جلوگیری از آسیب دیدن سیم یا عایق آن و محافظت از هادی در برابر تماس ناخواسته با عوامل خارجی به کار برده می شود. به لوله برق گالوانیزه گرم لوله رو کار هم میگویند.این نوع لوله برق به شکلی است که هم داخل و هم خارج لوله گالوانیزه شده است.
لوله فولادی برق گالوانیزه گرم ساوه برای مکان هایی که رطوبت محیط بالاست و احتمال زنگ زدگی بیشتر است کاربرد دارد و معمولا در ساختمان های تجاری و صنعتی،بیمارستان ها، فروشگاه ها، پالایشگاه ها و تاسیسات صنعتی استفاده می شود.
لوله ها پس از برش به کارگاه آبکاری منتقل می شوند. در ابتدا چربی گیری شده، سپس در وان اسید جوهر نمک شسته می شود و بعد از آن داخل وان فلاکس (نشادر) قرار میگیرند. داخل وان مذاب روی شده و پس از زمان معینی غوطه ور شده و به مرحله تخلیه پسماند انتقال می یابد و با فشار شدید بخار آب و برس های مخصوص داخل لوله از ذرات گرته مانند روی پاک شده و سطح داخل لوله صاف و صیقلی می گردد.
در آخر بعد از گذر از کنترل کیفیت آماده حدیده میشوند.

لوله گالوانیزه سبک ساوه

کاربرد اصلی لوله گالوانیزه سبک ساوه برای تهویه است و گاهی برای تخلیه فاضلاب لوازم بهداشتی کوچک استفاده می شود. لوله گالوانیزه سبک ساوه از فولاد نرم ساخته شده است به این صورت که ورقه فولاد را با فشار از داخل قالب عبور میدهند، بعد درز آن را جوش داده و سپس برای افزایش مقاومت در برابر اسیدها و زنگ زدگی ها لوله ها را با پوششی از روی داخل یک وان آبکاری، گالوانیزه می کنند.
مقاومت این لوله ها در برابر اسید از لوله های آهنی کمتر است و تمام اسیدهایی که به چدن آسیب میزند لوله فولادی گالوانیزه را هم خراب می کند.

لوله گالوانیزه سبک
لوله گالوانیزه سبک
لوله گالوانیزه سبک
لوله گالوانیزه سبک

لوله گالوانیزه سنگین ساوه

جنس لوله گالوانیزه سنگین ساوه از آهن سفید نورد شده است که درز این لوله ها به وسیله دستگاه های درزجوش به هم جوش میخورد. این لوله ها با پوششی از روی مذاب عایق بندی شده و به دو رنگ تیره و خاکستری و به دو صورت سبک و سنگین تولید میشود.
کاربرد اصلی لوله گالوانیزه سنگین ساوه برای تهویه است و گاهی برای تخلیه فاضلاب لوازم بهداشتی استفاده میشود.
کلیه لوله های فولادی و آهنی گالوانیزه در شاخه های ۶ متری و دو سر دنده و با قطری تا ۸ اینچ تولید می شوند. قطر این لوله ها معمولاً‌ قطر اسمی است که بزرگتر از قطر داخلی و کوچکتر از قطر خارجی است.
نکته قابل توجه این که نباید این لوله ها را به روش جوشکاری متصل کرد زیرا حرارت ناشی از جوشکاری و سوختن روکش گالوانیزه ای که  از جنس روی است، دود سفید و غلیظی تولید می کند که باعث آلودگی محیط کار و مسمومیت و آسیب دستگاه تنفسی می شود.

لوله سیاه ساوه

جنس لوله صنعتی لوله سیاه ساوه که به عنوان لوله سنگین نیز شناخته می شود، از ورق سیاه یا همان ورق نرد گرم و طبق استاندارد DIN2440 تولید می شود. لوله سیاه ساوه در قطعه سازی، ساخت انواع شاسی، داربست، حفاظ و حصار،جک و صنایع مختلف دیگر کاربرد دارد. همچنین برای انتقال انواع سیالات همچون گازها، آب و روغن میتوان از لوله سیاه استفاده کرد.
برای تولید لوله سیاه ساوه، اول ورق نورد گرم را به شکل لوله فرم‌دهی میکنند و بلافاصله پس از جوش کاری درز، اضافات جوش توسط یک تیغچه برداشته شده و در آخربه اندازه مورد نظر برش‌ داده‌ می‌شود.
لوله درزدار به دو دسته لوله تست شده و لوله تست مردود تقسیم می‌شود. لوله تست‌شده، لوله‌ای است که تست هیدرواستاتیک را گذرانده و عدم نشتی آن ثابت شده است اما لوله تست مردود، تست هیدرواستاتیک روی آن انجام نشده و یا تست شده ولی نشتی داشته است.
از لوله سیاه ساوه در گازرسانی منازل و سیستم‌های شوفاژ نیز استفاده می شود. به همین خاطر به عنوان لوله گازی و یا لوله شوفازی هم نامیده می شوند. همچنین می‌توان از لوله سیاه ساوه گالوانیزه شده برای سیستم‌های لوله‌کشی آب نیز استفاده کرد.
جوش‌پذیری عالی، قیمت مناسب، تنوع ابعادی و سختی سطحی از ویژگی های لوله سیاه ساوه می باشد.
لوله گالوانیزه سبک
لوله گالوانیزه سبک
لوله گالوانیزه سبک
لوله گالوانیزه سبک

لوله API گازی ساوه

لوله API گازی یکی از پر کاربردترین لوله های گازی در زمینه انتقال گازهای خانگی و کارخانجات صنعتی هستند که این لوله ها در شاخه های ۶ متری تولید و عرضه می شوند. لوله های API گازی به جهت استحکام بالا و همچنین نوع استاندارد لوله به عنوان لوله  توکار مورد استفاده قرار می گیرند. نوع سایز و اندازه لوله های گازی API بسته به نوع مصرف متفاوت است.

لوله گلخانه ای گالوانیزه ساوه

 لوله گلخانه ای گالوانیزه ساوه ، برای تولید لوله گلخانه ای گالوانیزه ساوه گلخانه ای آبکاری سرد، زینک را روی لوله میریزند و در دمایی تا 70 درجه سانتی گراد گالوانیزه می کنند.
مقاومت لوله گلخانه ای گالوانیزه ساوه بسیار کم است و حتی با کشیدن کلید روی لوله ، روکش آن میتواند آسیب ببیند. انواع لوله گلخانه ای آبکاری سرد فولادی ، نهایتا بین ۳ تا ۵ سال در گلخانه و در رطوبت عمر می کند و احتمال زنگ زدگی لوله نیز وجود دارد. پس از زنگ زدگی، لوله دچار خوردگی نیز می شود.
لوله گلخانه ای گالوانیزه ساوه گل خانه ای ، در دو مدل آبکاری گالوانیزه گرم و آبکاری گالوانیزه سرد و در شاخه های شش متری تولید می شود.
لوله گلخانه ای گالوانیزه ساوه به دلیل شرایط آبکاری، بسیار بیشتر از لوله گالوانیزه سرد عمر میکند اما لوله سرد گالوانیزه نیز در سازه گلخانه استفاده می شود . لوله گالوانیزه گلخانه ای از سایز ۱/۲ تا ۴ اینچ تولید و آبکاری شده ولی سایز لوله گلخانه ای به صورت اصولی و پر مصرف سایز ۳/۴ اینچ ، ۱ اینچ و ۱ ۱/۲ اینچ می باشد.
لوله گالوانیزه سبک
لوله گالوانیزه سبک

اطلاعات تماس

لاله زار- ساختمان بوشهری-طبقه دوم- پ 66
021-36057432
021-36057432

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئو سئو هاما

Search