پترو صنعت آنارام
لاله زار- ساختمان بوشهری-طبقه دوم- پ 66

لوله گالوانیزه pg

لوله گالوانیزه  pg، لوله ای است که جهت محافظت برق مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع لوله های برق، از ورق گالوانیزه تهیه شده که جهت مصرف در داخل ساختمان کاربرد دارد. ویژگی گالوانیزه لوله گالوانیزه pg موجب محافظت کابل و سیم برق از زنگ زدگی لوله برق میشود. در ادامه به معرفی لوله گالوانیزه pg16، pg13.5 و pg21 میپردازیم.

لوله گالوانیزه سبک

سایزهای مختلف لوله گالوانیزه pg

لوله گالوانیزه pg16

لوله گالوانیزه pg16 یکی از لوله های گالوانیزه است که طی فرآیندی، عایق کاری می شود. از کاربردهای لوله گالوانیزه pg16 میتوان جهت استفاده در ساختمانهای مختلف، دکلهای مخابراتی، کشاورزی؛ آبرسانی، گلخانه ها، حصار کشی و سازه های فلزی اشاره نمود. تولید لوله گالوانیزه pg16 به مولفه های مختلف و متعددی از جمله ضخامت لوله، وزن هر متر لوله، متراژ لوله و قطر خارجی بستگی دارد.

لوله گالوانیزه pg13.5

لوله گالوانیزه pg13.5، لوله هایی هستند که در صنایع مختلفی از جمله ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند. موارد مصرف لوله گالوانیزه pg13.5 استفاده جهت محافظت از سیم و کابل در هتل ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، فروشگاه ها، تأسیسات زیرزمینی و ساختمان های تجاری و صنعتی اشاره نمود. لوله گالوانیزه pg13.5 بر اساس استانداردهای جهانی تولید میشود که در شاخه های مختلفی عرضه می گردد.

لوله گالوانیزه pg21

لوله گالوانیزه pg21 از لوله های گالوانیزه است که جهت محافظت سیم و کابل به صورت توکار مورد استفاده قرار می گیرد. سطح بیرونی لوله گالوانیزه pg21 طی فرآیند و مراحلی، گالوانیزه شده است. از متعلقات لوله گالوانیزه pg21 میتوان به کاندولت، زانویی درب دار، زانویی دور دار، قوطی گالوانیزه، براس بوش برنجی، جعبه تقسیم آلومینیومی، بست اسپیت، بست چنگالی، انواع بوشن، گلند و لوله های فلکسیبل اشاره نمود.

قیمت لوله های گالوانیزه pg

قیمت لوله گالوانیزه pg16

لوله گالوانیزه pg16 یکی از انواع لوله های گالوانیزه می باشد که به روش گالوانیزه سرد تولید می شود. قیمت لوله گالوانیزه pg16 به مولفه های مختلفی از جمله ضخامت لوله، وزن هر متر لوله، متراژ لوله و قطر خارجی بستگی دارد. از متعلقات لوله گالوانیزه pg16 میتوان به بست ها، زانوها، سه راهی ها، بوشن و موارد دیگر اشاره نمود. اتصالات آسان، در دسترس بودن و طول مناسب لوله جهت انتقال از ویژگی های لوله گالوانیزه pg16 میباشد که تأثیر زیادی در افزایش و کاهش قیمت لوله گالوانیزه خواهد داشت.

قیمت لوله گالوانیزه pg13.5

قیمت لوله گالوانیزه pg13.5 با توجه به فرآیند تولید و گالوانیزه شدن، به عوامل مختلفی از جمله ضخامت لوله، وزن، متراژ و قطر خارجی لوله بستگی دارد. لوله گالوانیزه pg13.5 با توجه به استانداردهای BS و ISO طراحی و تولید می گردد. کاربرد این نوع لوله ها، ممانعت و جلوگیری از زنگ زدگی لوله گالوانیزه می باشد. انتهای لوله با درپوش پلاستیکی پوشیده می شود تا از سطوح دنده ها محافظت شود. این نوع لوله ها بسیار مقرون به صرفه و کاربردی می باشد. کابلهای برق، شبکه و سیستم های امنیتی از کاربردهای لوله گالوانیزه pg13.5 در محیط و فضاهای داخلی ساختمان میباشد.

قیمت لوله گالوانیزه pg21

لوله گالوانیزه pg21 یکی از انواع مختلف لوله های گالوانیزه است که دارای مشخصات و ویژگی های مشخصی می باشد. لوله گالوانیزه pg21 لوله ای کاربردی و پر مصرف می باشد که جهت استفاده در فضا و محیط های داخلی تولید می گردد. از کاربردهای لوله گالوانیزه pg21 میتوان به عبور دادن انواع کابل های برق، سیستم های امنیتی و شبکه در فضاهای داخلی اشاره نمود. قیمت لوله گالوانیزه pg21 به دلیل استحکام، مقرون به صرفه بودن، طول مناسب، نصب آسان لوله گالوانیزه، اتصالات آسان، در دسترس بودن و حمل و نقل آسان لوله گالوانیزه، مناسب و به صرفه می باشد.

لوله گالوانیزه سبک
لوله گالوانیزه سبک

قیمت لوله های گالوانیزه pg گرم

قیمت لوله گالوانیزه pg16 گرم

لوله گالوانیزه pg16 گرم، با توجه به نحوه تولید گالوانیزه شدن گرم، دارای خاصیت ضد زنگ زدگی بوده و دارای مقاومت بالا می باشد. لوله گالوانیزه pg16 گرم جهت استفاده در صنایع مختلف از جمله مخابرات، تلفن، اینترنت، خطوط برق و موارد مشابه تولید می شود. این نوع از لوله ها در شاخه های 2 یا 3 متری تولید شده که دارای لوازم جانبی بست، بوشن، زانو و موارد دیگر می باشد. از کاربردهای مهم لوله گالوانیزه pg16 گرم میتوان به استفاده از آنها در محیطهای مرطوب که احتمال ریزش باران در آن زیاد است اشاره نمود. قیمت لوله گالوانیزه pg16 گرم به مولفه هایی از جمله وزن، متراژ، ضخامت و قطر خارجی بستگی دارد.

قیمت لوله گالوانیزه pg13.5 گرم

لوله گالوانیزه pg13.5 گرم، از لوله های برق می باشد که به صورت و روش گرم، گالوانیزه شده است. لوله گالوانیزه pg13.5 گرم، یکی از کاربردی ترین لوله های برقی می باشد که جهت عبور دادن انواع سیم و کابل در ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرد. این لوله ها جهت محافظت سیم و کابل و افزایش استحکام و عمر بیشتر سیم ها تولید می گردند. با توجه به استانداردهای دنیا، لوله گالوانیزه pg13.5 که به صورت گرم تولید می شود، ضد زنگ بوده و در شاخه های 3 متری تولید شده و به صورت روکار و توکار در صنعت ساختمان سازی استفاده می گردد. قیمت لوله گالوانیزه pg13.5 گرم با توجه به متراژ لوله، وزن هر متر لوله، ضخامت و قطر خارجی لوله متغیر و متفاوت می باشد.

قیمت لوله گالوانیزه pg21 گرم

لوله گالوانیزه pg21، یکی از انواع لوله های برق هستند که مخصوصاً در صنعت ساختمان سازی کاربرد زیادی دارد. محافظت از کابل و سیم بوسیله لوله های برق، بسیار مقرون به صرفه و کاربردی می باشد. لوله های برق به دو صورت گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم جهت استفاده تولید می شوند. در گالوانیزه سرد، روش الکترولیت برقی و در گالوانیزه گرم، روش غوطه ور کردن لوله در مواد مذاب فلزی انجام می شود. قیمت لوله گالوانیزه pg21 با توجه به بسته های لوله و شاخته های آن تعیین می شود. لوله گالوانیزه pg21 گرم به صورت شاخه های 2 متری و معمولاً در بسته های 20 تایی عرضه می شود. از کاربردهای لوله گالوانیزه pg21 گرم می توان به لوله کشی های روکار در محلهای با رطوبت بالا و احتمال زنگ زدگی و خوردگی اشاره نمود.

اطلاعات تماس

لاله زار- ساختمان بوشهری-طبقه دوم- پ 66
021-36057432
021-36057432

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئو سئو هاما

Search