پترو صنعت آنارام
لاله زار- ساختمان بوشهری-طبقه دوم- پ 66
لوله برق گالوانیزه گرم

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

لوله برق گالوانیزه گرم ، از لوله های برق گالوانیزه برای نگهداری از سیم و کابل در طول مسیر سیم کشی و کابل کشی در واحدهای ساختمانی و صنعتی، استفاده می شود. استفاده از لوله های فولادی برق همیشه مورد توجه مهندسان و کارشناسان برق قرار می گیرد. لوله برق گالوانیزه گرم  می تواند به صورت داخلی و یا روی سطحی انجام شود. 

لوله گالوانیزه گلخانه ای

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

لوله های گالوانیزه گلخانه برای ساخت گلخانه ها استفاده می شود. در این مقاله خواهید خواند  لوله های گالوانیزه گلخانه مخصوص گلخانه های خانگی کوچک یا کشاورزی و بزرگ هستند که در دو مدل گالوانیزه سرد و گرم تولید می شوند.

لوله های کاندوئیت برق

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

لوله های کاندوئیت برق ، لوله های کاندوئیت لوله هایی هستند که از آن ها برای محافظت و عبور سیم های برق در ساختمان های تجاری، فروشگاه ها، ساختمان های پزشکی، بیمارستان ها و هم چنین در تاسیسات زیر زمینی که رطوبت و حرارت زیاد است استفاده می شود‌.

لوله های فولادی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

لوله های فولادی ، لوله هایی استوانه ای بلند و توخالی با دو سر باز و دایره ای شکل هستند که از جنس های متفاوت پلاستیکی، بتنی، استیل، آلومینیوم است که برای جابه جایی و انتقال سیالات به کار می رود. امروزه پرکاربردترین لوله ها، لوله های فولادی هستند که درسیستم لوله کشی صنعتی هستند. در واقع این لوله های فولادی بخاطر مستحکم بودن و مقاومت بالا در برابر گرما و همچنین ضدخوردگی یکی از مهم ترین گزینه ها در ساخت سیستم های لوله کشی در فرآیند صنعتی و پالایشگاهی هستند.

لوله گالوانیزه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

لوله گالوانیزه ، گالوانیزه ، فلزات آسیب‌ پذیر، برای جلوگیری ‌از آسیب و خوردگی به نوعی پوشش نیازمند است. این نوع پوشش از جنس روی و ترکیباتی از آهن تشکیل می شود که به آن گالوانیزه می گویند. استفاده از این فلزات در صنعت آهن و فولاد انکارناپذیر است. این ورق آهنی، حتی درصورت شکستگی هم از زنگ زدن محفوظ می ماند. این فلز، برای‌ نخستین بار درسال ۱۳۴۲استفاده شد و درسال ۱۸۳۷به ثبت رسید.

logo.png
آدس : تهران، لاله زار، خیابان لاله زار جنوبی ساختمان بوشهری، طبقه ی دوم ، لاین وسط ، پلاک 66
شماره های تماس:
021-33944363
 021-33949828

Search