پترو صنعت آنارام
لاله زار- ساختمان بوشهری-طبقه دوم- پ 66
لوله فلزی نازک

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

لوله فلزی نازک ، لوله صنعتی لوله هایی با اندازه های مختلف هستند که ضخامت متفاوتی دارند و برای جابه جا کردن مواردی مثل مواد نفتی، گازی و مایعات و... به کار میروند. این لوله ها با هر شرایط آب و هوایی سازگار بوده و در مسافت های طولانی و مکان ها و صنایع مختلف کاربرد دارند.

تفاوت لوله گالوانیزه سرد و گرم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تفاوت لوله گالوانیزه سرد و گرم ، لوله های فولادی از لوله های مهم و پرکاربرد در صنایع مختلف هستند که انواع مختلفی دارند و در سایزهای مختلف تولید میشوند. این لوله ها برای این که در برابر مواد خورنده و سایش محافظت شوند با پوششی از فلز پوشانده میشوند و به لوله های گالوانیزه فولادی تبدیل میشوند.

لوله برق گالوانیزه گرم

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

لوله برق گالوانیزه گرم ، از لوله های برق گالوانیزه برای نگهداری از سیم و کابل در طول مسیر سیم کشی و کابل کشی در واحدهای ساختمانی و صنعتی، استفاده می شود. استفاده از لوله های فولادی برق همیشه مورد توجه مهندسان و کارشناسان برق قرار می گیرد. لوله برق گالوانیزه گرم  می تواند به صورت داخلی و یا روی سطحی انجام شود. 

لوله گالوانیزه گلخانه ای

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

لوله های گالوانیزه گلخانه برای ساخت گلخانه ها استفاده می شود. در این مقاله خواهید خواند  لوله های گالوانیزه گلخانه مخصوص گلخانه های خانگی کوچک یا کشاورزی و بزرگ هستند که در دو مدل گالوانیزه سرد و گرم تولید می شوند.

logo.png
آدس : تهران، لاله زار، خیابان لاله زار جنوبی ساختمان بوشهری، طبقه ی دوم ، لاین وسط ، پلاک 66
شماره های تماس:
021-33986672
 021-36057432

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئو سئو هاما

Search