پترو صنعت آنارام
لاله زار- ساختمان بوشهری-طبقه دوم- پ 66
استعلام قیمت لوله ها

استعلام قیمت لوله ها

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استعلام قیمت لوله ها با توجه به نوسانات قیمت در حیطه انواع لوله ها، امری ضروری و مهم به شمار می آید. از عواملی که در قیمت لوله ها تأثیرگذار هستند، سایز لوله، قطر بیرونی لوله، ضخامت لوله و وزن لوله است.

انواع لوله ها شامل لوله های فولادی، لوله گازی، لوله آلیاژی، لوله فولادی گالوانیزه، لوله مسی، لوله استیل، لوله سیاه درزدار، لوله سیاه بدون درز، لوله گازی کچو، لوله ساختمانی و صنعتی، لوله فولادی آلیاژی، لوله آتش خور، لوله داربستی، لوله گوشتدار، لوله اسپیرال، لوله درزدار، لوله بدون درز مانیسمان، لوله فولادی مانیسمان، لوله فولادی استیل، لوله فولادی درزدار، لوله فولادی داربستی، لوله فولادی گاز توکار، لوله فولادی گاز روکار و لوله فولادی صنعتی می باشد. در ادامه به بررسی لوله ها و قیمت هر کدام می پردازیم.

قیمت لوله داربستی

قیمت لوله داربستی با توجه به ضخامت، سایز و اندازه های لوله متفاوت می باشد. در برخی از نقاطی که دارای ارتفاع بیش از دو متر هستند، لازم است که داربست هایی نصب شود. لوله داربستی در مناطق با ارتفاع زیاد کاربرد زیادی دارد. همچنین در سوله سازی و پل سازی می توان از لوله داربستی استفاده نمود. یکی از مزایای استفاده از لوله داربستی، کاهش هزینه های مربوط به اجرای فعالیت های ساختمانی است. قیمت لوله داربستی با توجه به سایزهای مختلف لوله و زخامت های 2، 5/2 و 3 متنوع و مختلف است. بیشترین فروش لوله داربستی با قطر خارجی 50 میلی متر است که با نام های لوله صنعتی و لوله اسکافلد نیز مطرح می شود.

قیمت لوله مانیسمان

قیمت لوله مانیسمان به عوامل متعددی بستگی دارد. از عواملی که در افزایش و کاهش قیمت لوله مانیسمان تأثیرگذار است، طول لوله، رده های لوله، وزن، سایز و تعداد لوله مانیسمان است. در برخی از حوزه ها و صنایع، فشارهای عملیاتی بالا است. در این شرایط و حوزه ها، از لوله های مانیسمان استفاده می شود که بسیار مقاوم و بدون درز می باشند. قیمت لوله مانیسمان دچار نوسان می شود که لازم است از جدیدترین قیمت های لوله مانسمان با مشاوره با کارشناسان فروش، مطلع گردید. رده لوله های مانیسمان شامل 20، 40 و 80 می باشد که در طول های 6 و 12 متری طراحی و تولید می گردند. 

قیمت لوله درز مستقیم

قیمت لوله درز مستقیم با توجه به استاندارد تولید، ضخامت، سایز و اندازه های لوله متفاوت و متغیر می باشد. لوله درز مستقیم شامل انواع لوله درزدار تست آب، لوله های گازی و لوله های درزدار صنعتی می باشند. قیمت لوله درز مستقیم، با توجه به سایز و ضخامت های مختلفی که طی آن، لوله تولید می شود، دچار نوسانات زیادی می شود. در بسیاری از پروژه های تاسیساتی و عمرانی از لوله درز مستقیم استفاده می شود. کاربرد لوله درز مستقیم در موتورخانه، درین و هندریل نیز به چشم می خورد. به دلیل نوسان در میزان قیمت لوله درز مستقیم، بهتر است با کارشناسان مربوط به فروش لوله درز مستقیم مشاوره داشت.

قیمت لوله مسی

قیمت لوله مسی به عوامل مختلفی از جمله ضخامت لوله، سایزها و اندازه های متنوع، طول لوله و موارد دیگر بستگی دارد. شاخه فابریک لوله مسی به صورت 6 متری و کلاف های 15، 30 و 50 متری در سایزها و ضخامت های متنوع و مختلف تولید و ارائه می گردد. با توجه به کلاف ها، اندازه ها و ضخامت های متفاوت، قیمت لوله مسی نیز دچار نوسان می شود.

قیمت لوله گالوانیزه

قیمت لوله گالوانیزه به عوامل مختلفی اعم از نمره لوله، سایز لوله و ضخامتی که لوله گالوانیزه دارد، تعیین می شود. لوله گالوانیزه لوله ای است که از جنس آهن سفید نورد تولید می شود. درز لوله گالوانیزه با دستگاه های درز جوش، جوش داده می شوند. لوله گالوانیزه به دلیل افزایش مقاومت در برابر زنگ زدگی ها و خرابی ها، گالوانیزه می شود. تولیدات لوله گالوانیزه به دو صورت سبک و متوسط می باشد که جهت انتقال آب و گاز مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت لوله گالوانیزه سبک و متوسط متغیر و متفاوت می باشد.

قیمت لوله فولادی برق

قیمت لوله فولادی برق، به مولفه های مشخصی از جمله سایز، اندازه، تعداد، ضخامت و عوامل دیگر بستگی دارد. افزایش و کاهش قیمت لوله فولادی برق به نوساناتی که در قیمت لوله فولادی رخ می دهد نیز بستگی دارد. لوله فولادی برق جهت حفاظت و نگهداری سیم ها و کابل های برق در محیط ها و فضاهای صنعتی، کارگاهی و ساختمانی تعبیه می شوند. انواع لوله فولادی برق در مدل های لوله گالوانیزه گرم، لوله گالوانیزه سرد، مشکی و رنگی طراحی و تولید می شوند. ضخامت لوله فولادی در قیمت آن، تأثیرگذار هستند.

قیمت لوله گالوانیزه گرم

لوله گالوانیزه گرم یکی از انواع لوله های گالوانیزه است که با توجه به عوامل مختلف، قیمت های متعدد و متنوعی به خود می گیرد. ضخامت لوله، قطر داخلی و خارجی لوله، وزن، ضخامت ورق، طول شاخه، سایز لوله، پوشش و تعداد لوله گالوانیزه گرم در افزایش و کاهش قیمت لوله گالوانیزه گرم تأثیرگذار هستند. نقش و وظیفه لوله گالوانیزه گرم در محافظت سازه ها در برابر خوردگی و خرابی است. طول عمر و کارآیی لوله گالوانیزه گرم به ضخامت لایه محافظ بستگی دارد. به این صورت که طول عمر لوله با افزایش ضخامت پوشش، افزایش می یابد.

قیمت لوله فلزی

لوله فلزی به صورت توخالی و استوانه ای طراحی می شود که جهت انتقال گازها، مایعات و جامدات مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت لوله های فلزی با توجه به نوع لوله که شامل لوله مانیسمان، لوله گالوانیزه و لوله سیاه درزدار می باشند، متفاوت هستند. از ویژگی ها و مزایای لوله فلزی، قیمت کمتر لوله فلزی در مقایسه با سایر لوله ها در سیستم های فشار بالا است. لوله های فلزی کمتر دچار تغییر شکل می شوند و در مقابل آن، نیروی بالا و زیادی به تکیه گاه ها اعمال می کنند. همچنین ضریب انبساط حرارتی لوله فولادی کم بوده که در مقایسه با لوله های دیگر، دچار تفاوت قیمت می شود.

قیمت لوله سیاه درزدار

لوله سیاه درزدار لوله هایی هستند که دارای خط جوش می باشند. لوله سیاه درزدار به صورت اسپیرال و به صورت مستقیم تولید می شوند. قیمت هزینه تولید لوله سیاه درزدار در روش اسپیرال کمتر از روش مستقیم است. کاربرد لوله سیاه درزدار در خطوط آبرسانی، موتورخانه ها، گازرسانی، تاسیسات ساختمای و موارد دیگر می باشد. قیمت لوله سیاه درزدار با توجه به سایز، اندازه، قطر و تعداد لوله سیاه درزدار، متفاوت می باشد.

در ادامه می توانید از جدیدترین قیمت های انواع لوله های گالوانیزه، لوله های برق، لوله های سیاه و انواع لوله های دیگر، مطلع شوید.

 

logo.png
آدس : تهران، لاله زار، خیابان لاله زار جنوبی ساختمان بوشهری، طبقه ی دوم ، لاین وسط ، پلاک 66
شماره های تماس:
021-33986672
 021-36057432

طراحی سایت و خدمات سئو توسط تیم سئو سئو هاما

Search